Szczotki idealne dla kobiet

Z Kredytopedia
Wersja RudolphPorcelli (dyskusja | edycje) z dnia 17:48, 9 gru 2013

(różn.) ← poprzednia wersja | przejdź do aktualnej wersji (różn.) | następna wersja → (różn.)
Salomon Finance Logo.jpg

Przypominałam kiedyś, że uwielbiam Tangle Teezer. Po treściwym, niezbyt pozornym romansie ze szczotką z przyrodniczego włosia absolutnie pokochałam TT. Cała moje recenzja jest TUTAJ i do niej was odsyłam, bo nie postanawiam dublować spisu swoistości pędzli.

Kilkanaście dni temu, moja koleżanka wróciła z wycieczki życia po Azji. Rozrywała głównie na Goa (bo ekonomicznie:)), lecz wpadła także Chiny. Poprzywoziła kilkanaście ciekawych fantów, mi osiągnęła się między innymi szczotka. 
Jej koszt w przeliczeniu na złotówki to ok. 5 zł. Pod koniec wpisu poinstruuję Was, jak dokonać zakupu w analogicznej cenie, nie odjeżdżając do Chin ,)
Po lewej ekscentryczna TT, po porządnej odpowiednik ( wpisałabym " imitacja" jednak nie ma nijakiego podpisu tangle teezer ani nic w tym stylu:).
Wspaniałość, powaga kształt te same.

Moja oryginalna TT ma trochę powyginane "włoski", lecz usilnie używam ją od półtora roku. Część czesząca jest niewiele odbarwiona. Siostra zdjęła ją raz na basen i postanawiała pokazać koleżankom jak to działa i przemywałam ją wrzątkiem (a potem jeszcze dla pewności alkoholem), odtąd kolor trochę "zszedł".
Obie pędzli, oprócz takiej samej doniosłości ( obliczam na oko), kształtu i objętości mają także stowarzyszony układ "włosia". Dłuższe gwoździe tkane są krótszymi.
Wyłączna różnica jest taka, że frakcja zakręcająca szczotki za 5 zł stworzona jest z plastiku który przynosi lekko zwierciadlany efekt. Czarny jest podstępnym wariantem jeżeli tak jak ja - miewacie periodycznie przesuszony skalp którego kawałki zdołacie niestety podziwiać na szczotce (..., spostrzegłam to dopiero teraz -.-).Pin on PinterestNa tym etapie pokażę, jak rozróżnić prawdziwą szczotkę Tangle Teezer od ewentualnej imitacyj:Obie pędzli można rozewrzeć, co jest rzeczowe, bo można w nich przechowywać gumki do włosów czy wsuwki. Jednak nowatorska szczotka posiada na obu frakcjach wypukłe napisy " UK Patent Pending". Czarny odpowiednik tego nie ma, są za to brzydkie mazy które również zanotowałam dopiero przed chwilą, bo szczotki wcześniej nie odbezpieczyłam.

A teraz istotne. Luksus i efekty.

W mojej ocenie nie ma nijakiej niezgodzie! ciemna szczotka ma nieco twardsze "włosie", bo jeszcze się nie wyrobiło, ale nawet mi się to podoba, bo potrafię pewniej pomasować się po skalpie :) Szczotka niesie po kłakach tak samo jak wyszukany TT. Jest wyraźne trzaskanie, jest ten sam efekt. Nie muszę się obawiać, że kiedy wyrządzi mi się jakiś supełek, wyłącznym rozwikłaniem będzie zeszlifowanie splątanego kosmyka.
Reasumując: skoro nie widać niezgodzie, to po co przepłacać? :)

Jak wiecie, ja swoją szczotę mamuśki bezpośrednio z Chin, jednakże zawsze można sprawić tak, że to Chiny przybędą do Was. Szczotkę wyglądającą równie do mojej (o ile nie taką samą) można mieć na ebayu. W tej chwili najniższa cena którą zobaczę, to 5,34 zł z darmową paczką z Chin.  If you have any inquiries with regards to the place and how to use tangle teezer job lot, you can speak to us at the web site. Parę razy zamawiałam inne artykuły z Chin i zawsze byłam zadowolona. Ekspedycja idzie 5-21 dni, najdłużej przemieszcza się po Polsce...,) Przy tak drobnych zamówieniach nie ma co obawiać się o myto. 
Tutaj same licytacje " góry teraz" z alternatywą bezpłatnej przesyłki u różnorakich sprzedawców ( koteryj).
Myślę, że to kwestia czasu aż pędzli odpowiedniki pojawią się na allegro, znając żywota - bezpiecznie jako dziwaki...