Persona 3 hakurou musha weakness

Z Kredytopedia
Salomon Finance Logo.jpg

Na zaczątku mój ulubieniec, czyli HAKURO H50s:
Największym przestraszeniem dla mnie był właśnie pędzel do podkładu gatunku "flat top". Wcześniej wykorzystywałam domyślnych szczotków płaskich lub po prostu wdziewałam podkład palcami. If you liked this article so you would like to get more info relating to hakuro brushes usa nicely visit our web-page. Opowiadam czyste nigdy więcej ! Pędzel hakuro jest imponujący, wystarczy iskra kosmetyku na grabul i czułe urażenie szczotką podkładu a potem już tylko poruszanie się na buzi wspominający " kołkowanie pieczęci". Pędzel idealnie i równomiernie rozprowadza kosmetyk po buzi, nie zostawia pręg ani znaków po pędzlu (co często zdarzało mi się w przypadku wykorzystywania szczotki planarnych). Jego pomocniczym atutem jest pucowanie które może redagować się przykre, jednakże niesłychane jest to, że kosmetyk nie " ubija się" w głąb pędzla jednakże zostanie na jego powierzchownej warstwie. Dlatego nieskalane zalecam ! Jest to mój numer jeden ! Jedno wiem na pewno już nigdy nie pomaluje twarzy odrębnym pędzlem ,) Jak tylko na stronie sklepu mintishop pojawi się ogromniejsza wersja H50s patrz tutaj, będzie mojaaaa !!!:)

H55:
Idealny pędzel do pyłu. Równomiernie rozprowadza kosmetyk na twarzy, nie robiąc pręg ani nie zostawiając skaz. Obciążając proszek tym pędzlem nigdy nie zdarzyło mi się dodać go "zbyt mnogo", zawsze jest idealnie tyle ile życzę ,)

H22:
Pędzel do rozświetlacza. Długość włosia tego pędzla oraz szczupła wskówka daje szans na kapitalne roztarcie rozświetlacza na naszej buzi.


H24:
Ten pędzel używam przede każdym do różu jeżeli mamuśki ochotę żeby moje policzki dawny równo zarysowane. Gdy chcę osiągać delikatniejszy efekt używam H22 i mocno rozcieram róż na kościach policzkowych, efekt jest bardzo drobny ,)

H60:
Używam zgodnie z jego przeznaczeniem czyli do korektora i potwierdza się bardzo dobrze. Moge nim łagodnie i uważnie wklepać wyrównywacz pod oczy i zakamuflować moje wad ,)

H85:
Pędzel, który według mnie transmituje się tylko i wyłącznie do konturowania brwi. Dzięki skośnie ściętemu włosiu idealnie portretuje i zaznacza nasze brwi. Niestety jak dla mnie nie nadaje się eyelinera, może to dla tego, gdyż lubię jak moje miarki są bardzo szczupłe, a przy stosowaniach tego pędzla takie nie są,) Jeżeli chodzi o pędzel perfekcyjny do eyelinera to ja używam tego patrz tutaj. Dla mnie jest imponujący, cienki i mocny, dzięki temu moja linijka jest cieńka i równiutka,)

H70, H77, H80:
Pędzle świetne do głównego malowania oczu. Każdy pędzel towarzyszy do czego różnego i naturalnie idealnie dopełnia swoja opcję. Zapisałam " naczelny", gdyż znam że jeżeli chodzi o malowanie oka to można stosować wielu pozostałych pędzli ,) Jeżeli chodzi o blendowanie to pędzel H77 idealnie się do tego przekazuje, polecam !


Jeżeli chodzi o moje zdanie wszechstronnie: to jak najwybitniej jestem za ! Na stronicy mintishop macie do typu odmienne zestawy, ja wybierałam akurat taki, bowiem dla mnie jest on kapitalny:) Jakość pędzli,ich wykonanie i sposób w jaki dekorują jest nie do uznania. Znam coś o tym, ponieważ skusiłam się na prozaiczne pędzle z Cheap NFL Jerseys allegro...Nie zalecam.. Zapłaciłam za nie co prawda 60 zł, jednak mogę tylko mówić, że są horrendalnie wątłe (pod względem jakości jak i wykonania). Teraz jeszcze pragnie przetestować pędzle Real Techniques, bowiem podsłuchiwałam o nich podobnie dobre opinie np tutaj. Zamówiłam ten i ten, już nie mogę się ich doczekać ! ,)

Mateńki nadzieje, że jakkolwiek troszkę pomogłam, gdyż umiem że dobór nie jest prosty, przejeżdżałam to samo kiedy podawałam pędzle idealne dla mnie ,)